Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kosmetika BEA natur

 

    Vybělovací šampon 250ml

image

 Vybělovací šampon - určen pro všechny typy srsti psů a koček v barvě bílé a pro světlé odstíny srsti. Zesvětluje,  vyběluje, rozjasňuje, dává srsti objem. Obsahuje glycerín, panthenol, kondicionér a speciální složky pro vybělení  srsti. Nedráždí, nevysušuje, má ideálně vyvážené pH. Neobsahuje alkohol, silikon ani peroxid

 

     Savana s Aloe Vera 220ml

image

 Nový krémový šampon s hojivým extraktem s Aloe Vera, heřmánkem a měsíčkem lékařským. Aloe Vera je  oblíbená přísada v kosmetických produktech a byla uctívána již starými Egypťany jako „rostlina nesmrtelnosti“. V  dnešní době se šťáva z listů používá pro své léčebné a regenerační účinky. Tajemství blahodárných účinků  spočívá v unikátním složení, které je souborem více jak 200 účinných látek.

 Velmi cenným účinkem Aloe Vera je, že napomáhá tlumit kožní problémy a udržuje na kůži srsti přirozenou    vlhkost, čímž chrání kůži a srst před vysušováním a tímto zlepšuje jejich stav. Šampon je také obohacen o    výtažky z měsíčku lékařského a heřmánku, déle o provitamín B5 (Panthenol), vitamín E a kondicionér pro snadnou  údržbu srsti. Po použití tohoto výrobku se srst krásně leskne a získá krásný, pěstěný vzhled.

 

     Bessy šampon pro štěňata 220ml

image

 Velmi jemný šampon s kondicionerem pro citlivou pokožku štěňat. Neobsahuje barviva, parfemace a ostatní  dráždivé složky. Nedráždí, nevysušuje, nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu pokožky. Dokonale odstraňuje  nečistoty, pH neutrální. Šampon možno ředit vodou až do poměru 1:4.Pravidelným používáním získáte u štěněte  zdravou, pružnou a lesklou srst.

  Návod k použití: Do namočené srsti naneste přiměřené množství šamponu a rozpěňte .Řádně spláchněte vodou.     Při silně znečistěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.

 

     Salonní šampon Kokosový 220ml

image

 Jemný veterinární šampon pro běžnou údržbu srsti psů a štěňat s kokosovou parfemací. Dokonale rozpouští  všechny nečistoty, nedráždí sliznice, nevysušuje a nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu psí pokožky, svou  jemností je vhodný i pro štěňata. Má neutrální pH vyhovující charakteru pokužky psů. Obsahuje složky usnadňující  rozčesávání, které také zabraňují jejímu dalšímu zacuchávání. Po použití získá srst pružnost, měkkost a lesk. Je  určen i pro časté mytí vždy, kdy je srst znečištěná. Doporučujeme ředit vodou v poměru 1:4. Profesionálním           chovatelům a vystavovatelům doporučujeme jeho používání mezi výstavami. Šampon je určen jako základní pro psí  salony.

        Rival DUO antiparazitární šampon 220ml

image

 Účinný antiparazitární šampon pro psy a ostatní kožešinová zvířata s dlouhou srstí. Spolehlivě hubí blechy, vši,  klíšťata ( i přisátá) a ostatní parazity. Jemný ke kůži- obsahuje přetučňující přísady, kondicionér pro snadnou  údržbu srsti a jako zklidňující složka je obsažen olej TEA TREE. Účinnost 4 týdny.

 Návod k použití: Do namočené srsti naneseme odpovídající množství šamponu a rozpěníme. Pěnu necháme    několik minut působit Pozor! Dbáme, aby se šampon ani pěna nedostaly do kontaktu se sliznicemi ( oči, nos,      tlama). Dokonale spláchneme vodou. Postup doporučujeme zopakovat. Srst vysušíme fénem nebo necháme volně   proschnout.

 

     Daktari šampon s jojobou 220ml

image

 Veterinární šampon s jojobovým olejem a panthenolem pro polodlouhou a dlouhou srst k běžné i předvýstavní  úpravě úpravě srsti psů a štěňat. Jojobový olej dodává srsti lesk, vitalitu, jemnost a pružnost, zaručuje její ochranu  před vysušováním. Panthenol zvyšujepevnost srsti a vyživuje ji. Je nedráždivý, netoxický. Vysoká pěnivost  podporuje kvalitní a šetrné odstranění nečistot ze srsti. Obsahuje složky usnadňující rozčesávání. Přítomnost  jojobového oleje dokládá separace, která se před použitím odstraní protřepáním. K výstavním úpravám jej  doporučujeme zejména pro splývavou srst (jorkšírský teriér, maltézáček, afgánský chrt apod.).Šampon možno  ředit v poměru 1:2 až 1:4.

 

   Natural šampon nedráždivý 310ml

image

 Velmi jemný šampon pro citlivé psy všech plemen a zvláště pro psy se sklonem k alergickým reakcím.Dokonale  rozpouští špínu, nevysušuje, má nejnižší možnou dráždivost a díky svým vlastnostem je vhodný pro psy se  zvýšenou dráždivostí kůže.Obsahuje kondicionér pro snadnou údržbu dlouhé srsti a dává jí vysoký lesk.Šampon  není parfemován, neobsahuje barviva ani zahušťující přísady, pH je neutrální.Možno ředit vodou v poměru 1:4.

 

    Katty šampon pro kočky 220ml

image

 Preventivně antiparazitární jemný šampon s TEA TREE  olejem pro kočky a koťata s  kůží šupinatou,  podrážděnou, svědivou.Dokonale  odstraňuje nečistoty.  Odpuzuje blechy a ostatní parazity. Nedráždí,  nevysušuje.pH neutral.. . Šampon možno ředit vodou až do poměru 1:4. Pravidelným používáním získáte u kočky  zdravou, pružnou a lesklou srst.

Návod k použití: Do namočené srsti naneste přiměřené množství šamponu a rozpěňte .Řádně                        spláchněte vodou. Při silně znečistěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.

                Rubín rozčesávací kondicionér 

image

 Bezoplachový kondicioner - rozčesávač s přírodním hedvábím usnadňuje česání a údržbu dlouhé srsti,  omezuje  její další zacuchávání. Účinné složky   zabraňují vysušování a lámání srsti a  dávají jí hebkost, vláčnost a lesk.  Možno použít jak  na suchou tak i na mokrou srst po koupání.

 Návod k použití: Aplikujeme v malém množství ze vzdálenosti asi 30 cm do srsti nebo přímo do zacuchaného  místa a pomocí kartáče srst rozčesáváme. Doporučujeme  používat také po koupání na mokrou srst a následně  vysušit pomocí kartáče a vysoušeče.

 

   Velvet kondicionér 220ml

image

 Oplachový veterinární kondicionér a rozčesávač srsti. Výrazně usnadňuje rozčesávání srsti, je vysoce  antistatický, čímž omezuje plstnatění srsti a vytváření "uzlíků", dodává srsti vláčnost, vzdušnost a hedvábný lesk -  podporuje zdravý růst. Po použití se srst stává nelétavou, jemnou a snáze udržovatelnou. Je obohacen vitamínem  E. Neobsahuje žádný olej, nemastí srst.Vhodný pro plemena, která je nutno kartáčovat a česat. Doporučujeme  používat mezi výstavami pro zabránění plstnatění a usnadnění údržby srsti.Pro srst tenkou, jemnou a dokonale  udržovanou je možno použít Velvet zředěný až do poměru 1:6 jen tak na oplach.Na splstnatělou a zacuchanou  srst doporučujeme požít Velvet nezředěný po koupání do mokré srsti, necháme  chvíli působit a pak důkladně  vypláchneme vodou.Doporučujeme také jako základní kondicionér pro psí salony.

 Česání

Velmi záleží na typu a kvalitě srsti, ale také na temperamentu každého zvířecího jedince. Česání vyžaduje individuální přístup - je nutno věnovat zvýšenou pozornost např. při hormonálních změnách, v březosti, při odchovu štěňat, ale také při výměně štěněcí srsti za dospělou. Sami časem poznáte, kdy se ještě česat nemusí, a kdy je to již nutné. V každém případě se srst češe proto, aby se nezacuchala a ne tehdy, až je zcela zacuchaná - to už bývá většinou pozdě. Česání je v těchto případech zvířeti nepříjemné a navíc velké množství srsti spíše vytrháte. Obecně lze říct, že srst by se měla česat asi 1- 2x týdně, u problémových jedinců a problémové srsti každý druhý den. Tato pravidelná údržba trvá 10-15 minut.K česání nikdy nepoužívejte umělohmotné hřebeny a kartáče! Tyto podporují vznik statické elektřiny, která způsobuje výrazné zacuchávání srsti!. Nejvhodnější jsou kartáče a hřebeny s kovovými zakulacenými (ne ostrými) hroty a s antistatickou úpravou.

            Koupání

Při jakémkoliv problému se srstí, kdy se stává matnou, zaprášenou a začíná se lehce zacuchávat, doporučujeme okamžité koupání s kompletním ošetřením srsti. Zvíře, které se pohybuje hodně venku nebo v zaprášeném prostředí je nutno koupat častěji. Než zvíře okoupete, musí být srst vždy dobře rozčesaná!!! Pokud však byla srst ošetřena lanolínovým olejem a je hodně zaprášená, nečešte! - na mastnou srst se rychleji chytá špína a prach a při česání se srst jejím vlivem obrušuje a trhá - proto okoupejte bez česání.

Srst vždy dobře namočte teplou vodou a kosmetiku BEA natur používejte vždy dle návodu. Zvýšenou pozornost věnujte méně dostupným nebo problémovým místům (za ušima, pod krkem, ve slabinách, na břiše). Vždy po šamponu používejte vhodný typ oplachového kondicionéru a dle potřeby jej vyplachujte vodou více či méně - dle požadovaného výsledku. Doporučujeme po koupání vždy srst vysušit vysoušečem - u většiny výstavních jedinců je to důležité.


 

TOPlist